با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

گواهی نامه SSL

 

Secure Socket Layer يا همان SSL يک تکنولوژي استاندارد و به ثبت رسيده براي تامين ارتباطي امن مابين يک وب سرور و يک مرورگر اينترنت است. اين ارتباط امن از تمامي اطلاعاتي که ما بين وب سرور و مرورگر اينترنت ( کاربر) انتقال ميابد , محافظت ميکند تا در اين انتقال به صورت محرمانه و دست نخورده باقي بماند. SSL يک استاندارد صنعتي است و توسط میليونها وب سايت در سراسر جهان براي برقراري امنيت انتقال اطلاعات استفاده ميشود. براي اينکه يک وب سايت بتواند ارتباطي امن از نوع SSL را داشته باشد نياز به يک گواهينامه SSL دارد.

 گواهی ssl

راتارایان گواهینامه های دیجیتال thawts را به شما پیشنهاد می کند که یکی از قابل اعتمادترین مارک ها است تا این حد که در بازار گواهینامه های بین المللی که قسمتی ازشرکتVerisign است پیشگام است.thawte به خوبی توسط کاربران سراسر دنیا شناخته شده و یک نامی است که می توان روی آن حساب کرد.و به وسیله راتارایانشما کمترین هزینه را برای گواهینامه های thawte در صنعت پرداخت می کنید.

 

اکنون سرویس های SSL راتارایان را به اختصار مورد بررسی قرار می دهیم:

 

گواهینامه SSL123 بیشتر از 256 بیت پنهان سازی(encryption ) را عرضه می کندو بعد از چند دقیقه از اجرای آن نتیجه بخش خواهد بود.این یک سطح ورودی گواهینامه است که معتبر سازی های ابتدایی و سندیت را برای مشتریان شما فراهم می کند.اگر مشتریان شمابی درنگ(سریعا)ً به یک گواهینامه SSL  نیاز دارند ،برای ایجاد یک حضور وب ابتدایی،این مجوز یک انتخاب کامل برای آنان است.

 

گواهینامه SSL Web Serverرویه های   مجوز جامع را ارائه می کند که به موجب آن هویت دارنده و صاحب گواهینامه بوسیله thawteبازبینی و تحقیق می شود.بدین وسیله اطمینان بالاتر و آسودگی بیشتر در هنگام معامله و داد و ستد آنلاین فراهم میشود .گواهینامه نه تنها انتقال محرمانه اطلاعات ما بین سرور وب و مرورگر اینترنت کاربران را تضمین می کند، بلکه اطمینان دارنده و صاحب گواهینامه را فراهم می کند.این گواهینامه برای افرادی ایده آل است که امنیت و آگاهی کاربران برای آنها امری مهم و ضروری است.

 

گواهینامه SGC Super تمامی مزایای گواهینامه   SSL Web Server و همچنین اضافه کردن اتوماتیک پنهان سازی (encryption) برای کاربران حتی اگر مرورگرهای آنها قابلیت پنهان سازی 40 بیت یا  60 بیت داشته باشند.گواهینامه SGC Super اطمینان می دهد که اطلاعات تایید شده با بالاترین استانداردهای کدینگ که مجزا از اطمینان دادن به دارنده و صاحب گواهینامه است پنهان سازی می شوند .این گواهینامه ایده آل است اگر امروزه مشتریان شما به دنبال قویترین گواهینامه پنهان سازی در فروشگاه می گردند.

 

گواهینامه Wildcard یک محصول منحصر به فرد است که قابلیت حفاظت کردن چندین زیردامنه در مدتی که شرکت به واسطه یک تک گواهینامه کار می کند را می دهد.گواهینامه wild-carded می تواند برای امنیت وب سایت دارنده گواهینامه و تمامی زیر دامنه ها آن به عنوان مثال

 shop.yourcompany.com

pay.yourcompany.com

به وسیله یک تک گواهینامه استفاده شود.اگر نیاز به محافظت چندین زیر دامنه روی یک وب سایت است،در این صورت گواهینامه "Wild-carded" بهترین انتخاب است.

 

گواهینامه   Unified Communications SSL برای آن دسته از کاربران مناسب هست که میل دارند نرم افزار Microsoft Exchange Server خود را امن نمایند.

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان