با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

ویژگی ذخیره کننده باتری در نسخه ویندوز 10

نگاهی بر ویژگی ذخیره کننده باتری در نسخه جدید پیش نمایش ویندوز 10

win10

 

چندی پیش مایکروسافت نسخه پیش نمایش فنی جدیدی از ویندوز ۱۰ منتشر کرد که با شماره ساخت Build 9860 به ثبت رسیده است. در این ساخت جدید از ویندوز ۱۰، انیمیشن‌های جدید، Action Center و چندین تغییر دیگر همچون ‌Battery Sense، Data Sene و ویژگی‌های بیشتر را اضافه شده است. در ادامه با راتا رایان همراه باشید.

 تغییرات و ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد همگی مثبت هستند و به غنای این نسخه از ویندوز مایکروسافت اضافه خواهند کرد اما قطعا یکی از تغییرات بزرگ و مهم ویژگی Battery Saver بوده که اکنون جزئی از ویندوز ۱۰ است. اجازه دهید در ادامه بیشتر به تشریح این ویژگی بپردازیم.

 win10 battery saver

اول از همه، Battery Saver هنوز ویژگی‌های کاملی ندارد و هنوز در دوران پیش از بلوغ خود به سر می‌برد. شما می‌توانید ویژگی Battery Saver یا ذخیره کننده باتری را در تنظیمات کامپیوتر شخصی یا PC Settings بیابید. اما این ویژگی چگونه فعالیت می‌کند؟ باتری سیور با محدود کردن فعالیت‌های پس زمینه ای و تنظیم کردن تنظیمات سخت‌افزاری وظیفه خود که همان کاهش مصرف باتری است را انجام می‌دهد.

Battery Saver به صورت خودکار فعال است و البته شما هم می‌توانید به صورت دستی آن را غیر فعال یا دوباره فعال کنید. با گزینه Automatic Rules نیز می‌توانید زمان شروع فعالیت ویژگی Battery Saver را تعریف کنید. برای مثال، زمانی که درصد باتری به X مقدار رسید، ویژگی Battery Saver در لپ‌تاپ شما روشن شود. نظر شما در باره ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ چیست؟ آیا مایکروسافت با بهینه کردن ویژگی Battery Saver می‌تواند مصرف لپ‌تاپ‌های ویندوزی را در آینده کاهش دهد؟

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان