با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

گوگل ویژگی بازگشت سریع ایمیل پس از ارسال را به Inbox اضافه می‌کند

گوگل ویژگی بازگشت سریع ایمیل پس از ارسال را به Inbox اضافه می‌کند

آخرین ویژگی دوست داشتنی و کاربردی ابزار‌های پیام رسان و ایمیل، توانایی حذف کردن پیام‌ها پس از خوانده شدن است. اما اینکه بتوان از ارسال یک پیام در حال ارسال یا فرستاده شده جلوگیری کرد، ویژگی است که تنها در اختیار چند سرویس محدود است.

اینباکس گوگل

 

در واقع با ویژگی بازگرداندن ایمیل‌های ارسال شده می‌توانید پیامی که ناگهان ارسال شده را قبل از اینکه طرف مقابل قادر به خواندن آن شود به سرویس خود بازگردانید. ماه پیش BBM چنین ویژگی را برای پیام رسان خود معرفی کرد و اکنونگوگل قصد دارد این ویژگی جالب را به سرویس تازه تاسیس Inbox بیاورد.

در طول جلسه پرسش و پاسخ Reddit که سه عضو تیم توسعه دهنده اینباکس گوگل در آن حضور دارند، فاش شده برای اینکه کاربر بتواند پیامی که به تازگی ارسال شده را با یک دکمه "unsend" به صندوق ایمیل خود بازگرداند راهی وجود دارد. احتما‌لا شیوه کار به شکلی است که پس از ارسال یک ایمیل، برای مثال شما تا ۱۰ ثانیه مهلت دارید نظر خود را تغییر دهید و از ارسال ایمیل جلوگیری کنید.

ویژگی‌های دیگری که قرار است به سرویس Inbox گوگل اضافه شود شامل؛ استفاده از سرویس Inbox به صورت بین مرورگری، همچنین ادغام آن با گوگل درایو و انتشار اپلیکیشن نسخه مخصوص تبلت‌ این سرویس ایمیل است. در حال حاضر عضو شدن در سرویس ایمیل Inbox گوگل هنوز با دریافت دعوتنامه انجام می‌شود و پس از انجام مراحل آزمایشی که گوگل از استقبال جهانی آن انجام خواهد داد، به احتمال زیاد استفاده آزاد از این سرویس برای همه مهیا خواهد شد.

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان