با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

صاحبان گلکسی اس 6 با مشکل پاپ آپ مواجه هستند

از آنجایی که همواره پاپ‌آ‌پ‌های ناخواسته در وب‌سایت‌ها ناخوشایند بوده، این‌بار صاحبان گوشی‌های گلکسی اس ۶سامسونگ نیز با این مشکل مواجه شده‌اند. این مشکل مربوط به پاپ‌‌آپ‌های تبلیغاتی نبوده و صفحه‌ای در خصوص شرایط و ضوابط باز می‌شود که کاربران قادر به بستن و حذف کردن کلی آن نیستند. 

 کاربرانی که با مشکل باز شدن پاپ‌ آپ در گوشی گلکسی اس ۶ مواجه هستند، با بستن آن بلافاصله پاپ آپ پس از چند ثانیه دوباره باز می‌شود و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی آن را حذف کرد. 

پاپ آپ‌ها در گوشی گلکسی اس ۶، وظیفه‌ی اجازه دادن به کاربر جهت ارسال فایل‌های دارای حجم بالا و ارسال اطلاعات پروفایل به مخاطبان موجود در گوشی را دارد.  البته این قابلیت مستلزم وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر همانند شماره تلفن، پیام‌ها و لیست تماس‌ها است و به همین دلیل تا زمانی که این اطلاعات وارد نشده، پاپ آپ هم ظاهر نخواهد شد؛ از این‌رو کلیک کردن روی پاپ آپ، کاربردی در بستن آن‌ها نخواهد داشت.

اگرچه این مشکل آزاردهنده است اما به هر حال راه‌حلی برای آن وجود دارد. برای این منظور، کاربران ابتدا باید اپلیکیشن مخاطبان را باز کرده و سپس به پروفایل شخصی خود مراجعه کنند. در این قسمت باید گزینه‌ی به اشتراک گذاری پروفایل غیرفعال شود. پس از انجام این موارد، کاربران قادر به مسدود سازی پاپ آپ‌ها خواهند بود. برخی کاربران مدعی شده‌اند که با ریست گوشی، این مشکل برطرف شده است.

همچنین کاربران می‌توانند گزینه‌ی Registered information را برای ثبت نشدن شماره تلفن غیرفعال کنند، پس از آن دیگر پاپ آپی ظاهر نخواهد شد. به نظر می‌رسد این باگ تمامی گوشی‌های گلکسی اس ۶ را آسیب پذیر نکرده و به همین دلیل همه‌ی کاربران با این مشکل مواجه نیستند. هنوز شرکت سامسونگ اطلاعیه‌ای در خصوص این مشکل اعلام نکرده است.

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان