با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

۱۰ عامل وب سایت های جهشی و ۳۶۰ درجه

وب سایت های جهشی و موفق با پرداختن به این ۱۰ عامل اساسی فاصله بسیار زیاد با رقبا پیدا کرده اند . استفاده از صفحات اول قدرتمند و تاثیر گذار ٬ گرافیک های حرفه ای و می نیمال ٬ وبلاگ های به روز ٬ محتواهای ارزشمند و منحصربفرد و … این وب سایت را به وب سایت های ۳۶۰ درجه تبدیل کرده است .

نکته اول این است که وقتی شما می خواهید یک سایت ۳۶۰ درجه داشته باشید باید ۱۲ عامل اساسی در طراحی صفحه اول آن را رعایت کنید بنابراین با رعایت کردن ۱۲ عامل اساسی در طراحی صفحه اول می توانید یک صفحه موثر تر و جاذب ترافیک بازدیدکنندگان را داشته باشید.

نکته دوم که به اصطلاح مهم هم است گرافیک می باشد. گرافیک برای جذب مخاطبین مهم است البته نباید در استفاده از گرافیک اغراق کرد اما یک گرافیک موثر  و کارآمد که هماهنگ با اهداف شما باشد می تواند کمک کند که شما فروش بیشتری را در سایتتان داشته باشید .

نکته سوم تولید محتواست و بازاریابی محتوا. دقت کنید که تولید محتوا یعنی ما بتوانیم محتوای اصیل و مرتبط با حوزه کاریمان را تولید بکنیم بنابراین از تولید محتوایی که اصیل نیست و مرتبط با حوزه کاری و یا فضای کاری ما نیست بپرهیزید و از اینکه هر محتوایی را در سایتتان قرار دهید جلوگیری کنید.

نکته بعدی تولید علاقه مندان است و مهم تر از آن تبدیل علاقه مندان به مشتریان است.

نکته بعدی که بسیار بسیار مهم است و می توانم بگویم که یکی از عوامل شکست یا موفقیت وب سایت ها می تواند باشد صفحه محصول است.

صفحه محصول صفحه ای است که بر اساس آن بازدیدکننده و خریدار تصمیم می گیرد. بنابراین در طراحی و ایجاد صفحه محصول سعی کنید که تکنیک های اصول اساسی را یاد بگیرید و انجام دهید.

نکته بعدی بهینه سازی است. بهینه سازی یکی از راه های ایجاد ترافیک است

اما توجه شما را جلب می کنیم به این نکته که بهینه سازی یکی از راه هایی است که با استفاده از بازاریابی محتوا و توام شدن این دو بخش با همدیگر می تواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهدو آن ترافیک موثر است یعنی کسانی که به دنبال محصول شما هستند.

قسمت بعدی رسانه های اجتماعی است، رسانه های اجتماعی امروزه تاثیر بسیار بسیار زیادی در بخش بازاریابی و فروش محصولات دارندو در معرفی برندها نباید از آنها غافل باشیم و باید یک برنامه ریزی منسجمی برای آن داشته باشید و بتوانید از رسانه های اجتماعی استفاده موثر بکنید.

قسمت بعدی وبلاگ ها هستند. همیشه باید وبلاگ به روز داشته باشید؛ در حوزه کسب و کار خودتان، در حوزه صنعتی که کار می کنید در وبلاگتان بنویسید و افراد را از طریق وبلاگ به وب سایتتان راهنمایی کنید.

درباره وبلاگ صحبت های زیادی می توان کرد اما در این زمان کم فرصتش نیست اما این نکته را به شما بگویم که وبلاگ می تواند یکی از ورودی های موثر برای تولید و تبدیل علاقه مندان باشد.

قسمت نهایی هم بازاریابی اینترنتی است و یا همان اینترنت مارکتینگ که می تواند یکی از مهم ترین بخش های برنامه موفقیت وب سایت شما باشد و وب سایت شما را به یک وب سایت ۳۶۰ درجه تبدیل کند.

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان