با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

تبدیل ایده به درآمد با استفاده از وب سایت

درآمد از وب سایت تابع عوامل متعددی هست و اگر شما بخواهید از طریق وب سایتتان و بازاریابی اینترنتی کسب درآمد کنید راه های متفاوتی رو باید طی کنید اما من یک مثلثی را در اینجا طراحی کرده ام که این مثلث می تونم بگم که یکی از مهم ترین قسمت های کسب درآمد و ایجاد وب سایت است برای اینکه بتونید ایده تان را به درآمد کسب کنید.

شما در چند حالت می توانید ایده داده باشید و به دنبال کسب درآمد از ایده تان باشید، یک حالت این است که شما محصولی برای فروش گذاشته اید و مثلا یک محصول خاصی را تولید کرده اید و یا مجموعه ای از محصولاتی را دارید و می خواهید که این محصول را به فروش برسانید پس اینجا باید که در ابتدا بازار خاص و کوچکی را انتخاب کنید که بتونید محصول خودتان را به فروش برسانید.

قسمت دیگه این است که شما توانایی دارید، خدماتی دارید و یایک توانایی خاصی دارید که آنرا می خواهید  ارائه کنید. برای فروش  پس بنابراین این هم یک حالت از تبدیل ایده و یا توانایی شما در فروش است و حالت سوم این است که شما می خواهید چیزی را آموزش دهید در هر سه حالت این مثلث پابرجاست.

قسمت بالایی این مثلث راه اندازی وب سایت است، شما باید وب سایتی را داشته باشید که از طریق این وب سایت درآمد کسب کنید اگر وب سایتی وجود نداشته باشد یکی از قسمت های مهم بازاریابی اینترنتی شما دچار نقصان، دچار کمبود میشود بنابر این قسمت مهم این است که وب سایت داشته باشید.

وقتی وب سایت داشتید دو تا عامل مهم می تواند به اندازه داشتن  وب سایت اهمیت داشته باشد و مکمل وب سایت است ، یک قسمت تولید محتواست، محتوا به این معنا است که شما برای اینکه اعتماد افراد را جلب کنید برای اینکه بتوانید افراد را راغب کنید که از شما خرید کنند باید محتوا تولید کنید ضمن اینکه تولید محتوا کمک می کند که ترافیک بیشتری ایجاد کنید.

بهینه سازی موجب می شود که شما علاوه بر اینکه از طریق content marketing و یا بازاریابی محتوا ترافیک جذب می کنید از طریق موتورهای جستجو هم ترافیک  جذب کنید. بنابراین شما وب سایتی دارید که در روز بازدیدکنندگان بسیاری داره و می تونید با ابزارهای دیگری که مادر بازازاریابی مخصوصا بازاریابی درون گرا بهش اشاره بیشتری می کنیم مثل جذب علاقه مند می آید و بازدیدکنندگان را تبدیل به علاقه مند کنید و سپس خریدار .

پس قدم ساده در تبدیل ایده به درآمد این است که شما باید این مثلث را در ابتدا ایجاد کنید و من توصیه می کنم سمت کارهای خیلی سخت و خیلی عجیب نرید، میتونید با یک وب سایت وردپرسی که رایگان هست و فقط با خرید یک دامنه و هاست خیلی خیلی ارزان سایتتون رو راه اندازی کنید و ایده تان را پیاده سازی کنید. نتــــرسید….. نهــــراسید از اینکه ایده تون رو مطرح کنید اصلا اینگونه نیست که ایده شما تنها و منحصر بفرد ترین ایده دنیاست نـــه!

به هر حال اون ایده  فکر افراد دیگر هم می باشد. عملگـــرا باشیــــد و این مثلث را هر چه سریعتر ایجاد کنید. در روز بعضی وقتا از من در شبکه های اجتماعی و سایتمان این سوال بارها انجام میشه که چگونه از وب سایت پول در آوریم من اعتقاد دارم که ایجاد این مثلث یکی از راه هایی است که میتونه کمک کنه قدم های اولیه در کسب درآمد از وب سایت را بردارید.

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان