با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

۱۰ تکنیک پارتیزانی در ایمیل مارکتینگ‎

۱. اولین تکنیک پارتیزانی: ایمیل ها را از سراسر وب سایت جمع آوری کنید. در هر صفحه از وب سایت،برای ایمیل درخواست بدهید. این شاید کاملا واضح به نظر آید، اما شرکت های زیادی ثبت نام ایمیل را در اعماق وب سایت خود دفن می کنند، یا فقط به یکی دو تا فرم ثبت نام اجازه ی وجود می دهند.

۲. دومین تکنیک پارتیزانی: فرم های ثبت نام ایمیل خود را کوتاه کنید. در موقع ثبت نام، هرچه بیشتر سوال کنید، تعداد مصرف کنندگانی که آن را کامل می کنند، کمتر است. آزمایشی که از سوی مارکتینگ شرپا و نت لاین انجام شد، مقدار زیادی ثبت نام جدید را نشان داد و بیان کرد که تعداد سوالات از ۲۰ به ۶ تقلیل یافته است. وقت پول است؛ و حتی ارزش آن خیلی بیشتر است. پس وقت مشتریان را تلف نکنید و به نیاز آنها برای احترام بگذارید.

۳. سومین تکنیک پارتیزانی: هم ثبت نامی (معرفی) را در نظر داشته باشید؛ اجازه دهید مشتریان از طریق وب سایت همکار خود را ثبت نام کنند. این نوع ثبت نام، به سرعت در حال رشد است و فهرست ها را در صنعت بازاریابی ایمیل توسعه می دهد.. هم ثبت نامی برای فهرست سایت، بسیار عالی است.

۴. چهارمین تکنیک پارتیزانی: بازاریابی ویروسی ( نوعی از آگهی که اطلاعات محصولات یا خدمات یک شرکت به وسیله ی ایمیل برای افرادی فرستاده می شود و آن ها هم در عوض با ایمیل این اطلاعات را برای اشخاصی که می شناسند، میفرستند) می تواند با تشویق افرادی که روی فهرست شما هستند، سبب شود که آن ها اطلاعات را برای همکاران و دوستان خود بفرستند. این اطلاعات بهتر است تحت تاثیر قراردهنده، جذاب، پراطلاع، شوخ، و به صورت پیامی منحصر بفرد باشد.

۵. پنجمین تکنیک پارتیزانی: تغییر نشانی ایمیل زیاد است، فهرست نشانی های ایمیل را به روز کنید

۶. ششمین تکنیک پارتیزانی: بازاریابی مستقیم می تواند به فهرست شما اسم اضافه کند. مطمئن شوید که یو آر ال صفحه وب ثبت نام ایمیل خود را بر روی تمام آگهی های بازاریابی مستقیم خود دارید.

۷. هفتمین تکنیک پارتیزانی: فرم اضافه کردن اسم در نقطه فروش خلق کنید. نشانی های ایمیل را بگیرید، و یک فرم اضافه کردن اسم در محل های دریافت پول، و مکان های قابل مشاهده دیگر در فروشگاه خود نصب کنید. مشتریانی که خرید می کنند، به نوع تاثیر گزاری شما علاقه دارند. شما توجه آنها را جلب کرده اید، آنها فرصتی طلایی به شما داده اند که اسم آنها را وارد فهرست خود کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان