با حمایت ما%۵
تخفیف بگیرد

logo-samandehi

ابزارهایی برای آزمون نقشه گرمایی

کمپانی‌هایی وجود دارند که درزمینهٔ نقشه گرمایی ابزارهای فوق‌العاده‌ای به شما پیشنهاد می‌دهند. از بین دو نوع نقشه گرمایی، روی نرم‌افزارهای مربوط به ردیابی موس تمرکز می‌کنیم زیرا در مقایسه با نرم‌افزارهای ردیابی چشم گسترده‌تر، مقرون‌ به‌صرفه تر و ساده‌تر است. این نرم‌افزارها عبارت‌اند از:

۱Crazyegg: این ابزار شامل نقشه گرمایی کلیک‌ها، نقشه اسکرول و تعداد کلیک‌ها روی یک عنصر و بخش خاص است. ادعا می‌کنند دقت این ردیابی در مقایسه با ردیابی چشم ۸۸% بیشتر است. تمامی امکانات برای ۳۰ روز رایگان است و هزینه شروع ماهانه ۹ دلار است.

۲Mouseflow: در این ابزار تأکید زیادی روی ضبط تمامی حرکات موس شامل کلیک، اسکرول، ضربات کلیدی و فرم تأملی، شده است. حتی می‌توانید طوفان کلیدی هنگام پر کردن فرم توسط افراد را هم ضبط کنید. علاوه بر این گزینه‌های ردیابی تجارت الکترونیکی را جدا کرده‌اند. هزینه شروع ماهانه ۱۰ دلار است و برخی برنامه‌های همیشه رایگان هم دارد.

۳Clicktale: نرم‌افزاری که در سطح سازمانی برای ردیابی کلیکی توسط شرکت‌های بزرگ استفاده می‌شود. این نرم‌افزار تقسیم‌ شده به بخش ردیابی موس برای دنبال کردن حرکات موس، بخش نقشه گرمایی برای جنبه بصری و بخش تبدیل برای ارائه داده‌های تحلیلی بهتر جهت بهینه‌سازی تبدیل. برنامه بازدید از ۴۰۰ صفحه، رایگان است اما برای بازدیدهای بیشتر باید قیمت را جویا شوید.

۴- Reinvigorate: ابزارهای نقشه گرمایی این مجموعه یک سری قابلیت‌ها دارد مثلاً نام کاربرانی که در سایتتان عضو هستند را تگ می‌کنید به‌این‌ترتیب فعالیت‌های هر کاربر را به‌طور جداگانه در سایت خواهید دید. همچنین اگر نخواهید برای مشاهده اطلاعات وارد وب‌سایت شوید، می‌توانید آن‌ها را روی دسکتاپ خود دریافت کنید. برای ۱۴ روز این برنامه رایگان است و هزینه شروع ماهانه ۱۰ دلار می‌باشد.

۵Luckyorange: این نرم‌افزار علاوه بر ضبط حرکات موس مجموعه‌ای از ابزارها مانند زمان واقعی نقشه بازدیدکننده، نظرسنجی بازدیدکننده و چت زنده را نیز دارد. یک نسخه رایگان ۷ روزه دارد و هزینه شروع ماهانه ۱۰ دلار است.

جایگزین‌های رایگان:
۱Heat Maps by SumoMeابزاری است که در تمامی وب‌سایت‌ها کار می‌کند و دارای یک پلاگین وردپرسی رایگان است.
۲Clickheat : یک جایگزین با منبع باز است که به شما امکان می‌دهد تا از کلیک‌های موس روی سایتتان نقشه گرمایی درست کنید.
۳Corunetبرای استفاده از این نرم‌افزار نیاز به شخصی دارید که کدنویسی بداند. این برنامه هم همانند Clickheat به شما امکان می‌دهد تا از اطلاعات کلیک در صفحاتتان، نقشه گرمایی تولید کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین شرکتهای طرف قرارداد

دارولند

طراحی فروشگاه اینترنتی

آف مکس

طراحی سایت تخفیف گروهی

نمایندگان بیمه ما

طراحی وب سایت و پورتال نمایندگان

پژند الکترونیک

طراحی وب سایت و پرتال

نمایندگی بوش

طراحی وب سایت شرکتی

ایران بزرگ

طراحی وب سایت، اتوماسیون اداری و خدمات شبکه پایگاه خبری ایران بزرگ

ستون فقرات تهران

طراحی پورتال تخصصی پزشکی ستون فقرات تهران

آخرین توییت ها

آخرین مقالات آموزشی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در شرکت فناوران راتا رایان